Синєгубов:

​Онлайн чи офлайн будуть навчатися школярі та студенти Харківщини – визначимо ближче до початку нового навчального року.

Але наш головний пріоритет – це безпека. Тому будемо опиратися виключно на військову обстановку в області.

Паралельно продовжуємо облаштовувати наявні укриття в навчальних закладах.

І знову про перше вересня

Харківщину відвідав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет. Через складну безпекову ситуацію новий навчальний рік почнеться дистанційно, остаточно його формат у серпні визначить ХОВА. 

Подробиці

Синєгубов:

Попри бойові дії Харківщина залишиться освітньою столицею України. Ми достойно завершили минулий навчальний рік, вчасно видавши всі атестати за 9 та 11 клас, та вчасно розпочнемо наступний.

Про особливості організації освітнього процесу в 2022-23 навчальному році сьогодні йшла мова на нараді з Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом, народними депутатами, представниками наукової спільноти.

Окупантів цілеспрямовано знищують в тому числі і освітню інфраструктуру.

Із 715 закладів загальної середньої освіти області повністю зруйновано 17, а 210 – пошкоджено. 150 закладів загальної освіти опинилися на тимчасово окупованій території. Також пошкодили 21 заклад вищої освіти. Ворог намагається позбавити нас майбутнього, але ми не дамо йому цього зробити.

Наступний навчальний рік розпочнеться вчасно. Зараз усі заклади освіти перевіряються на відповідність вимогам безпеки. Втім остаточне рішення щодо формату навчання буде ухвалюватися в серпні, зважаючи на ситуацію.