Учасники НМТ мають підтвердити намір пройти тестування

Підтвердити свою участь у тестуванні необхідно на своїй інформаційній сторінці. Зробити це можна з 20 травня до 7 червня.

В УЦОЯО зазначили, що випускники, які не підтвердять своєї участі в НМТ, не зможуть взяти участь в тестуванні.

Флібуста – велика електронна бібліотека

Флібуста – це розміщена на просторах Інтернету велика електронна бібліотека текстів книг переважно російською мовою, починаючи з класики та перекладів, закінчуючи графоманією на кшалт “ЛітРПГ” або нищькопробних фантастичних творів про так званих “попаданців у минуле”. Крім російської, на Флібусті можна знайти книги іншими мовами, але у меншій кількості, наприклад українською, білоруською, болгарською, есперанто.
Недоліком цього сайту є те, що пошук текстів різними мовами не працює.

Нижче наведено посилання на сайт цієї бібліотеки

http://flibusta.is/

Пересторога: на цьому сайті є тексти різної якості

НМТ – національний мультіпредметний тест

Наказом Міністерства освіти і науки України від 12 травня 2022 року № 434 затверджено календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту (НМТ). Нагадаємо, що НМТ – це тест для вступу на бакалаврський (магістерський для медиків) ступінь закладів вищої освіти у 2022 році

Якщо ви протягом основного періоду реєстрації створили реєстраційну картку учасника ЗНО, ви є потенційним учасником НМТ. 

Посилання: https://testportal.gov.ua/nmt-kalendar-provedennya/

Nun liebe Kinder gebt fein acht

Виктория Георгиевна просила передать, что она находится с внуками и дочкой в Германии, в лагере для беженцев, в целом у нее все норм. Электронную почту она периодически проверяет, но не слишком часто, так как адаптация к жизни в новых условиях занимает много сил и времени.

Также она вот что просила передать: военное время (которое неизвестно на сколько затянется) нельзя воспринимать ни как “все пропало, пустимся во все тяжкие”, ни как бесконечные каникулы. В частности, надо учиться. Тем, кто находится за границами Украины, в первую очередь надо учить основы языка и обычаев страны пребывания. Но и другие предметы нельзя запускать. Министерство образования Украины на своем сайте публикет программы и ссылки на учебники и видеокурсы. А если в том месте, где вы находитесь временно нет света и интернета, то есть бумажные книги. А если вы устроились где-то надолго, надо присматриваться к местным учебным заведениям (это касается эвакуации как в пределах страны, так и за границу).

Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.
Запануєм i ми, браття, у своїй сторонці.

Каникулы

С понедельника на две недели каникулы. Источник информации: дирекция школы.